پرتال دانشجویی   |   پرتال اساتید و کارکنان   |   پست الكترونيكي   |   تماس با موسسه   |   سامانه های اداری ۱۴۰۲/۳/۱۹

راهنمای سیستم مديريت يادگيري (LMS)

دانشجويان عزيز، اطلاعات اين صفحه شامل راهنماي استفاده از سامانه آموزش برخط (آنلاين)، برون خط (آفلاين) و ساير امكانات LMS مي باشد. توصيه مي شود براي استفاده بهتر از امكانات آموزش بر خط و دسترسي سريعتر به اخبار مربوط به اين سامانه ها، در كانال اطلاع رساني آموزش آنلاين موسسه آموزش عالي كاويان به آدرس https://t.me/online_kavian در فضاي مجازي مراجعه نماييد. توجه داشته باشید که حضور فعال دانشجویان محترم در کلاس های مجازی آنلاین مطابق برنامه هفتگی الزامی است و توسط استاد محترم درس، حضور و غیاب نیز به عمل می آید.

دسترسی به شیوه آموزشی برخط بسیار ساده طراحی شده است. دانشجویان می توانند با هر دستگاهی اعم از کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، تبلت و یا تلفن همراه هوشمند خود به این سرویس دسترسی داشته باشند. فیلم آموزشی زیر نحوه دسترسی به سامانه LMS را توضیح می دهد.

دانلود فیلم آموزشی

تنها نرم افزار ضروری برای دسترسی به سیتسم آموزش آنلاین نرم افزار Adobe Connect می باشد که در سه فرمت از لینک های زیر قابل دریافت است.
نرم افزار Adobe Connect برای ویندوز
نرم افزار Adobe Connect برای آندروید (دانلود از Play Stor)
نرم افزار Adobe Connect برای آندورید از بازار
نرم افزار Adobe Connect برای IOS (آیفون)

تذکر مهم: برای ورود به کلاس های درسی آنلاین دانشجویان نیاز به نام کاربری (Username) و رمز عبور (Password) دارند. یادآوری می شود نام کاربری هر دانشجو شماره دانشجویی و رمز عبور نیز کد ملی دانشجو بدون رقم صفر ابتدای آن در نظر گرفته شده است. (چنانچه کد ملی با رقم صفر شروع نمی شود آن را به طور کامل درج کنید)

دانشجویان محترم لطفا مشکلات احتمالی سیستم یا سوالات پیش آمده را به پیشتیبان سیستم از طریق شماره تلفن های 38816393 یا 38841809 داخلی 13، 14، 15 و 24 اطلاع داده تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند. همچنین می توانید از طریق فضای مجازی نیز سوالات خود را به نشانی https://t.me/DrChaboksavar ارسال نمایید.

سوالات متداول:

در این قسمت سوالات متداولی که برای اکثریت کاربران سامانه آموزش آنلاین به وجود می آمده است را پاسخ داده ایم. به اساتید و دانشجویان عزیز توصیه می شود برای بهره مندی بیشتر از امکانات سامانه حتما از کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ استفاده نمایید.
1. برای بر طرف کردن مشکل فونت فارسی در برنامه Adobe Connect باید کیبورد فارسی استاندارد نصب شود. لینک دانلود کیبورد فارسی استاندارد (برای توضیحات بیشتر ویدیو آموزشی را ببینید) ویدیو آموزشی نصب کیبورد استاندارد فارسی
2. روش ورود به كلاس هاي آنلاين از طريق تلفن هاي هوشمند آندرويدي ویدیو آموزشی
3. برنامه AnyDesk براي ويندوز دانلود
4. راهنماي رفع اشكال در ورود به برنامه Abode Connect براي ويندوز دانلود ويديو آموزشي
5. راهنماي دريافت نسخه آفلاين كلاس ها دانلود ويديو آموزشي
چنانچه دانشجو بخواهد بخشی از کلاس آنلاین را برای خود داشته باشد می تواند با استفاده از برنامه های ضبط صفحه نمایش محتوای آموزشی را مستقیم بر روی سیستم خود ضبط و ذخیره کند. در ادامه دو برنامه نسبتا کم حجم اما مفید برای ضبط صفحه نمایش ارائه شده است.
6. دانلود برنامه ضبط صفحه نمايش مخصوص ویندوز دانلود
7. دانلود برنامه ضبط صفحه نمايش مخصوص آندروید لینک دانلود از بازار

با توجه به شرايط موجود و تاييد معاونت آموزشي و تحصيلات تكميلي موسسه، جلسات دفاعيه كارشناسي ارشد به صورت آنلاين برگزار خواهد شد. فيلم آموزشي نحوه برگزاري جلسات دفاعيه آنلاين را در لينك زير ببينيد.

دانلود فیلم آموزشی برگزاري جلسات دفاعيه آنلاين

لینک ورود به سامانه آموزش آنلاین

Copyright ©

طراحی و پیاده سازی: مرکز آمار و فناوری اطلاعات موسسه آموزش عالی کاویان

شماره هاي تماس با موسسه
خراسان رضوی، مشهد مقدس، ساختمان مركزي
مسير 1: بلوار الهيه، الهيه 40
مسير 2:بلوار صادقيه، صادقيه 5 (مقابل هتل بين المللي نوين پلاس)
شهيد ذوقي 25
کد پستی: 9186374915
Email: info@kavian.ac.ir