موسسه آموزش عالی کاویان
پرتال دانشجویی   |   پرتال اساتید و کارکنان   |   پست الكترونيكي   |   تماس با موسسه   |   اتوماسيون اداري ۱۴۰۰/۴/۳

نمایش متن کامل خبر

عنوان خبر - واقعه: راهنمای ورود به سامانه کلاس های آنلاین (مهم) (تاریخ درج: جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹)
متن خبر - واقعه:

به اطلاع اعضای محترم هیات علمی، مدرسین محترم و دانشجویان عزیز می رساند اکنون که در شرایط فعلی ضرورت دارد دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور تعطیل باشند و با توجه به لزوم ادامه آموزش های مجازی و غیر حضوری، موسسه آموزش عالی کاویان در ادامه برگزاری کلاس های غیر حضوری قبلی که از تاریخ 1398/12/10 آغاز گردیده، زیرساخت های لازم برای ادامه برگزاری کلاس های درسی به صورت آنلاین را فراهم نموده است. لذا دانشجویان محترم می توانند از روز شنبه 1399/1/16 طبق برنامه هفتگی کلاس ها، همانند کلاس های حضوری، در کلاس های درسی آنلاین که توسط اساتید محترم برگزار خواهد شد، حضور یابند. برای استفاده از کلاس های آنلاین راهنمای ذیل تهیه شده است که انتظار می رود با مطالعه دقیق آن بتوانید در کلاس های دروسی که انتخاب واحد کرده اید، شرکت نمایید. توجه داشته باشید که شرکت دانشجویان محترم در کلاس های مجازی آنلاین و دقیقا مطابق برنامه هفتگی راس ساعت تکشیل کلاس الزامی است و توسط استاد محترم درس، حضور و غیاب نیز به عمل می آید.

دسترسی به شیوه آموزشی آنلاین بسیار ساده طراحی شده است. اساتید و دانشجویان می توانند با هر دستگاهی اعم از کامپیوتر شخصی، لپ تاب، تبلت و یا تلفن همراه هوشمند خود به این سرویس دسترسی داشته باشند. فیلم آموزشی زیر نحوه دسترسی به سیستم آموزش آنلاین را مفصلا توضیح می دهد.

دانلود فیلم آموزشی

تنها نرم افزار ضروری برای دسترسی به سیتم آموزش آنلاین نرم افزار Adobe Connect می باشد که در سه فرمت از لینک های زیر قابل دریافت است.
نرم افزار Adobe Connect برای ویندوز
نرم افزار Adobe Connect برای آندروید (دانلود از Play Stor)
نرم افزار Adobe Connect برای IOS (آیفون)

تذکر مهم: برای ورود به کلاس های درسی آنلاین دانشجویان نیاز به نام کاربری (Username) و رمز عبور (Password) دارند. یادآوری می شود نام کاربری هر دانشجو شماره دانشجویی و رمز عبور نیز کد ملی دانشجو به صورت کامل (ده رقم) در نظر گرفته شده است.

دانشجویان محترم لطفا مشکلات احتمالی سیستم یا سوالات پیش آمده را به ایمیل support@kavian.ac.ir ارسال فرمایید. کارشناسان اداره امور خدمات آموزشی در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی و رفع مشکل اقدام خواهند کرد. همچنین پیشنهاد می شود دانشجویان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر کانال اطلاع رسانی موسسه به آدرس https://t.me/kavian_HEI را دنبال نمایند.

لینک ورود به سامانه آموزش آنلاین


     

Copyright ©

طراحی و پیاده سازی: مرکز آمار و فناوری اطلاعات موسسه آموزش عالی کاویان

تلفن: 38816393 , 38816816 , 38841809     فاکس: 38827895
خراسان رضوی، مشهد مقدس، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر، نبش کوثر 13 ک.پ. 9178647743
Email: info@kavian.ac.ir

كانال اطلاع رساني موسسه در پيام رسان iGap